Brother Fax 8300
-
Leverancier:BrotherBrother TN-3060 toner zwart - Huismerk Toner Koning - voor HL MFC DCP - 6.000 pagina's
✓ Past in deze printerNormale prijs €39,62Aanbiedingsprijs €39,62 Normale prijsEenheidsprijs per€39,62
In het kort: Voor de Brother Fax 8300 heb je toners met code Brother TN-3060 nodig. Toner Koning levert deze als huismerk toners met levenslange garantie. Op werkdagen vóór 16:00 uur besteld, wordt je bestelling dezelfde dag verzonden.
- Printer
- Brother Fax 8300
- Merk
- Brother
- Serie
- Fax serie
- Printtechniek
- laser
- Passende codes
- TN-3060
- Aantal passende producten
- 1
- Hoogste capaciteit
- tot ca. 6.000 pagina's (TN-3060, bij 5% dekking)
- Garantie
- levenslang op huismerk producten
- Verzending
- werkdagen vóór 16:00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd met DHL of GLS; levertijd 1 tot 3 werkdagen
Welke toner passen in de Brother Fax 8300?
Dit is het complete overzicht van onze huismerk toners voor de Brother Fax 8300. Zo bestel je in één keer de juiste toner, zonder te hoeven zoeken.
| Product | Soort | Kleur | Capaciteit |
|---|---|---|---|
| Brother TN-3060 toner zwart | Toner | Zwart | 6.000 pagina's |
Standaard of hoge capaciteit voor je Brother Fax 8300?
Met de TN-3060 print je tot ongeveer 6.000 pagina's. Deze aantallen gelden bij 5% dekking op A4 (de ISO-norm). Print je af en toe, dan is standaard capaciteit vaak genoeg. Voor intensief gebruik is een XL- of high-yieldvariant voordeliger per pagina.
Huismerk toners voor de Brother Fax 8300
Huismerk toners zijn compatibele alternatieven voor de originele toners van Brother. Ze passen precies in je printer, hebben een chip voor directe herkenning en leveren scherpe afdrukken. Het verschil merk je vooral in je portemonnee. Op onze huismerk producten geven we levenslange garantie bij normaal gebruik en juiste opslag. Werkt een product onverhoopt niet goed, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Huismerk toners en originele toners kun je gewoon door elkaar gebruiken in je Brother Fax 8300. Je hoeft dus niet alle kleuren tegelijk te vervangen.
Toner vervangen in de Brother Fax 8300: zo doe je het
De precieze stappen verschillen een beetje per model. Bij de meeste Brother-printers werkt het zo:
- Open de voorklep of bovenklep van de printer.
- Trek de toner (of de drum met toner) voorzichtig naar je toe uit de printer.
- Schud de nieuwe toner een paar keer zachtjes heen en weer, zodat het tonerpoeder goed verdeeld is.
- Verwijder de beschermstrip en eventueel de oranje beschermkap.
- Plaats de toner terug tot hij vastklikt en sluit de klep. De printer is daarna direct klaar voor gebruik.
Herkent je Brother Fax 8300 de toner niet?
Dat is meestal snel opgelost. Probeer deze stappen:
- Controleer of de beschermstrip en de oranje kap verwijderd zijn.
- Haal de toner eruit, schud hem zachtjes en plaats hem opnieuw.
- Controleer of de drum goed in de printer zit (bij printers met een aparte drum).
- Zet de printer een minuut uit en weer aan.
- Blijft de melding staan? Neem contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Tips om langer te doen met je toner
- Schud een nieuwe toner voor het plaatsen een paar keer voorzichtig heen en weer, zodat het tonerpoeder gelijkmatig verdeeld is.
- Bewaar reservetoners koel, droog en uit direct zonlicht, liefst in de originele verpakking.
- Verwijder alle beschermstrips en -tape voordat je de toner in de printer plaatst.
Toner voor je Brother Fax 8300 goed bewaren
Heb je een voorraadje toners voor je Brother Fax 8300? Leg ze rechtop of plat in de verpakking, op kamertemperatuur en uit de zon. Dan zijn ze direct klaar voor gebruik zodra je ze nodig hebt.
Lege toners gooi je niet bij het restafval. Lever ze in bij een inzamelpunt voor klein chemisch afval of elektronica, zodat ze netjes gerecycled worden.
Deze toner passen ook in
De toner voor de Brother Fax 8300 zijn ook geschikt voor andere printers. Handig als je op kantoor of thuis meerdere printers hebt:
- Brother DCP-1200
- Brother DCP-1400
- Brother DCP-8020
- Brother DCP-8025D
- Brother DCP-8040
- Brother DCP-8045D
- Brother Fax 4750
- Brother Fax 5750
- Brother Fax 8350P
- Brother Fax 8360P
- Brother Fax 8750P
- Brother FAX-8350P
Andere printers uit de Fax serie
- Brother Fax 8050P
- Brother Fax 8060P
- Brother Fax 8070P
- Brother Fax 8200P
- Brother Fax 8250P
- Brother Fax 8350P
- Brother Fax 8360P
- Brother Fax 8650P
- Brother Fax 8750P
- Brother Fax 9500
Bekijk ook alle printers in de Brother Fax serie of alle Brother printers.
Liever zelf zoeken? Ga naar Brother toners.
Ook gezocht als: Brother TN 3060, Brother TN3060.
Veelgestelde vragen over de Brother Fax 8300
Welke toner heb ik nodig voor de Brother Fax 8300?
Voor de Brother Fax 8300 heb je toners met code Brother TN-3060 nodig. Alle producten op deze pagina passen in deze printer.
Hoeveel pagina's print ik met de TN-3060?
Met de TN-3060 print je tot ongeveer 6.000 pagina's bij 5% dekking op A4. De werkelijke opbrengst hangt af van wat je print.
Werken huismerk toners goed in de Brother Fax 8300?
Ja. Onze huismerk toners zijn compatibel met de Brother Fax 8300 en hebben een chip die door de printer wordt herkend. Je krijgt er levenslange garantie op bij normaal gebruik.
Vervalt de garantie van mijn printer als ik huismerk gebruik?
In de regel niet. Alleen door het gebruik van huismerk cartridges of toners vervalt de garantie van je printer niet zomaar. Schade die aantoonbaar door een product van een ander merk is veroorzaakt, kan de fabrikant wel uitsluiten. Bij ons heb je bovendien levenslange garantie op het huismerk product zelf.
Mijn Brother Fax 8300 herkent de toner niet. Wat nu?
Controleer of alle beschermtape verwijderd is, plaats het product opnieuw en zet de printer even uit en aan. Helpt dat niet, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Kan ik huismerk en origineel door elkaar gebruiken?
Ja, dat kan zonder problemen. Je vervangt gewoon alleen de kleur die op is.
Is er een XL-variant voor de Brother Fax 8300?
Ja. Voor de Brother Fax 8300 hebben we ook toners met hoge capaciteit. Daarmee print je meer pagina's voordat je hoeft te wisselen.
Hoe weet ik zeker dat dit past in mijn Brother Fax 8300?
Controleer de modelnaam op je printer. Staat daar Brother Fax 8300, dan passen alle producten op deze pagina. Twijfel je, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.
Wanneer wordt mijn bestelling verzonden?
Op werkdagen besteld vóór 16:00 uur? Dan gaat je pakket nog dezelfde dag de deur uit met DHL of GLS, met een levertijd van maximaal 3 werkdagen.
Shop per categorie
Niet gevonden wat je zocht? Bekijk alle categorieën.
