Brother MFC-L2800DW

Brother MFC-L2800DW printer

Je bekijkt producten voor

Brother MFC-L2800DW

Andere printer? Kies je model →

4 producten


In het kort: Voor de Brother MFC-L2800DW heb je toners en drums met code Brother TN2510 of DR2510 nodig. Toner Koning levert deze als huismerk toners en drums met levenslange garantie. Op werkdagen vóór 16:00 uur besteld, wordt je bestelling dezelfde dag verzonden.

Printer
Brother MFC-L2800DW
Merk
Brother
Serie
MFC-L serie
Soort printer
multifunctionele printer
Printtechniek
laser
Passende codes
TN2510, DR2510
Aantal passende producten
4
Hoogste capaciteit
tot ca. 15.000 pagina's (DR2510, bij 5% dekking)
Garantie
levenslang op huismerk producten
Verzending
werkdagen vóór 16:00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd met DHL of GLS; levertijd 1 tot 3 werkdagen

Welke toner passen in de Brother MFC-L2800DW?

Twijfel je welke toner je nodig hebt voor je Brother MFC-L2800DW? Alle producten hieronder passen in deze printer. Bij veel producten kies je zelf tussen losse kleuren en een voordelige set.

ProductSoortKleurCapaciteit
Brother TN2510 toner zwartTonerZwart1.200 pagina's
Brother DR2510 drum zwartDrumZwart15.000 pagina's
Brother TN2510 toner zwartTonerZwart1.200 pagina's
Brother DR-2510 drum zwartDrumZwart15.000 pagina's

Standaard of hoge capaciteit voor je Brother MFC-L2800DW?

Met de DR2510 print je tot ongeveer 15.000 pagina's, met de TN2510 tot ongeveer 1.200 pagina's. Deze aantallen gelden bij 5% dekking op A4 (de ISO-norm). Een hogere capaciteit kost per stuk iets meer, maar per pagina ben je goedkoper uit. Handig voor kantoor of als je regelmatig print.

Over de Brother MFC-L2800DW

De Brother MFC-L2800DW is een multifunctionele printer. Volgens de fabrikantgegevens heeft deze printer de volgende kenmerken:

  • Laser
  • Zwart-wit afdrukken
  • 1200 x 1200 DPI
  • A4
  • Direct printen

Met de juiste toner van Toner Koning blijft je Brother MFC-L2800DW betrouwbaar en voordelig printen.

Huismerk toners voor de Brother MFC-L2800DW

Waarom meer betalen dan nodig? De huismerk toners van Toner Koning zijn gemaakt om net zo goed te werken als de originele Brother-toners, voor een fractie van de prijs. Dankzij de moderne chip herkent je printer ze meteen. Op onze huismerk producten geven we levenslange garantie bij normaal gebruik en juiste opslag. Werkt een product onverhoopt niet goed, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Huismerk toners en originele toners kun je gewoon door elkaar gebruiken in je Brother MFC-L2800DW. Je hoeft dus niet alle kleuren tegelijk te vervangen.

Toner vervangen in de Brother MFC-L2800DW: zo doe je het

De precieze stappen verschillen een beetje per model. Bij de meeste Brother-printers werkt het zo:

  1. Open de voorklep of bovenklep van de printer.
  2. Trek de toner (of de drum met toner) voorzichtig naar je toe uit de printer.
  3. Schud de nieuwe toner een paar keer zachtjes heen en weer, zodat het tonerpoeder goed verdeeld is.
  4. Verwijder de beschermstrip en eventueel de oranje beschermkap.
  5. Plaats de toner terug tot hij vastklikt en sluit de klep. De printer is daarna direct klaar voor gebruik.

Herkent je Brother MFC-L2800DW de toner niet?

Dat is meestal snel opgelost. Probeer deze stappen:

  • Controleer of de beschermstrip en de oranje kap verwijderd zijn.
  • Haal de toner eruit, schud hem zachtjes en plaats hem opnieuw.
  • Controleer of de drum goed in de printer zit (bij printers met een aparte drum).
  • Zet de printer een minuut uit en weer aan.
  • Blijft de melding staan? Neem contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Tips om langer te doen met je toner

  • Schud een nieuwe toner voor het plaatsen een paar keer voorzichtig heen en weer, zodat het tonerpoeder gelijkmatig verdeeld is.
  • Bewaar reservetoners koel, droog en uit direct zonlicht, liefst in de originele verpakking.
  • Verwijder alle beschermstrips en -tape voordat je de toner in de printer plaatst.
  • Een drum gaat meestal langer mee dan een toner. Vervang de drum als je printer erom vraagt of als er strepen of vlekken op je afdrukken komen.

Toner voor je Brother MFC-L2800DW goed bewaren

Heb je een voorraadje toners voor je Brother MFC-L2800DW? Leg ze rechtop of plat in de verpakking, op kamertemperatuur en uit de zon. Dan zijn ze direct klaar voor gebruik zodra je ze nodig hebt.

Lege toners gooi je niet bij het restafval. Lever ze in bij een inzamelpunt voor klein chemisch afval of elektronica, zodat ze netjes gerecycled worden.

Deze toner passen ook in

De toner voor de Brother MFC-L2800DW zijn ook geschikt voor andere printers. Handig als je op kantoor of thuis meerdere printers hebt:

Andere printers uit de MFC-L serie

Bekijk ook alle printers in de Brother MFC-L serie of alle Brother printers.

Liever zelf zoeken? Ga naar Brother toners, Brother drums.

Ook gezocht als: Brother MFCL2800DW, Brother MFC L2800DW, Brother TN 2510, Brother TN-2510, Brother DR 2510, Brother DR-2510, Brother TN 2510.

Veelgestelde vragen over de Brother MFC-L2800DW

Welke toner heb ik nodig voor de Brother MFC-L2800DW?

Voor de Brother MFC-L2800DW heb je toners en drums met code Brother TN2510 of DR2510 nodig. Alle producten op deze pagina passen in deze printer.

Hoeveel pagina's print ik met de DR2510?

Met de DR2510 print je tot ongeveer 15.000 pagina's bij 5% dekking op A4. De werkelijke opbrengst hangt af van wat je print.

Werken huismerk toners goed in de Brother MFC-L2800DW?

Ja. Onze huismerk toners zijn compatibel met de Brother MFC-L2800DW en hebben een chip die door de printer wordt herkend. Je krijgt er levenslange garantie op bij normaal gebruik.

Vervalt de garantie van mijn printer als ik huismerk gebruik?

In de regel niet. Alleen door het gebruik van huismerk cartridges of toners vervalt de garantie van je printer niet zomaar. Schade die aantoonbaar door een product van een ander merk is veroorzaakt, kan de fabrikant wel uitsluiten. Bij ons heb je bovendien levenslange garantie op het huismerk product zelf.

Mijn Brother MFC-L2800DW herkent de toner niet. Wat nu?

Controleer of alle beschermtape verwijderd is, plaats het product opnieuw en zet de printer even uit en aan. Helpt dat niet, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Kan ik huismerk en origineel door elkaar gebruiken?

Ja, dat kan zonder problemen. Je vervangt gewoon alleen de kleur die op is.

Hoe weet ik zeker dat dit past in mijn Brother MFC-L2800DW?

Controleer de modelnaam op je printer. Staat daar Brother MFC-L2800DW, dan passen alle producten op deze pagina. Twijfel je, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.

Kan ik ook voordeliger een set bestellen?

Bij veel producten kies je tussen losse kleuren en een voordelige set of multipack. Je ziet de mogelijkheden op de productpagina.

Moet ik ook de drum vervangen?

Nee, niet elke keer. Een drum gaat meestal meerdere tonerwissels mee. Vervang de drum als je printer erom vraagt of als je strepen of vlekken op je afdrukken ziet.

Wanneer wordt mijn bestelling verzonden?

We verzenden van maandag tot en met vrijdag. Alles wat je vóór 16:00 uur bestelt, gaat dezelfde dag nog mee met DHL of GLS; reken op een levertijd van 1 tot 3 werkdagen.

Shop per categorie

Niet gevonden wat je zocht? Bekijk alle categorieën.

1 van 5