HP ENVY 114
-
Leverancier:HPHP 300XL cartridge set - Huismerk Toner Koning - voor DeskJet D F K GT serie
✓ Past in deze printerNormale prijs Vanaf €21,77Aanbiedingsprijs Vanaf €21,77 Normale prijsEenheidsprijs per€21,77
In het kort: Voor de HP ENVY 114 heb je cartridges met code HP 300XL nodig. Toner Koning levert deze als huismerk cartridges met levenslange garantie. Op werkdagen vóór 16:00 uur besteld, wordt je bestelling dezelfde dag verzonden.
- Printer
- HP ENVY 114
- Merk
- HP
- Serie
- DesignJet serie
- Soort printer
- multifunctionele printer
- Printtechniek
- inkjet
- Passende codes
- 300XL
- Aantal passende producten
- 1
- Garantie
- levenslang op huismerk producten
- Verzending
- werkdagen vóór 16:00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd met DHL of GLS; levertijd 1 tot 3 werkdagen
Welke inktcartridges passen in de HP ENVY 114?
Dit is het complete overzicht van onze huismerk cartridges voor de HP ENVY 114. Zo bestel je in één keer de juiste inktcartridges, zonder te hoeven zoeken.
| Product | Soort | Kleur | Capaciteit |
|---|---|---|---|
| HP 300XL cartridge set | Cartridge | Kleur | hoge capaciteit |
Over de HP ENVY 114
De HP ENVY 114 is een multifunctionele printer. Volgens de fabrikantgegevens heeft deze printer de volgende kenmerken:
- Thermische inkjet
- Afdrukken in kleur
- 4800 x 1200 DPI
- A4
- Direct printen
Met de juiste inktcartridges van Toner Koning blijft je HP ENVY 114 betrouwbaar en voordelig printen.
Huismerk cartridges voor de HP ENVY 114
Waarom meer betalen dan nodig? De huismerk cartridges van Toner Koning zijn gemaakt om net zo goed te werken als de originele HP-cartridges, voor een fractie van de prijs. Dankzij de moderne chip herkent je printer ze meteen. Op onze huismerk producten geven we levenslange garantie bij normaal gebruik en juiste opslag. Werkt een product onverhoopt niet goed, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Huismerk cartridges en originele cartridges kun je gewoon door elkaar gebruiken in je HP ENVY 114. Je hoeft dus niet alle kleuren tegelijk te vervangen.
Cartridge vervangen in de HP ENVY 114: zo doe je het
De precieze stappen verschillen een beetje per model. Bij de meeste HP-printers werkt het zo:
- Zet de printer aan en open de klep van de cartridgehouder. De houder schuift meestal vanzelf naar het midden.
- Druk de lege cartridge licht in of til de vergrendeling op en neem hem uit de houder.
- Haal de nieuwe cartridge uit de verpakking en verwijder de beschermtape of het oranje kapje.
- Plaats de cartridge op de plek van dezelfde kleur tot hij hoorbaar vastklikt.
- Sluit de klep. De printer controleert de cartridge en is daarna klaar voor gebruik. Print bij twijfel een testpagina.
Herkent je HP ENVY 114 de cartridge niet?
Dat is meestal snel opgelost. Probeer deze stappen:
- Controleer of alle beschermtape en kapjes van de cartridge verwijderd zijn.
- Neem de cartridge uit en plaats hem opnieuw, tot hij goed vastklikt.
- Maak de chip (het koperen of gouden vlakje) voorzichtig schoon met een droge, pluisvrije doek.
- Zet de printer een minuut uit en weer aan.
- Lukt het nog steeds niet? Neem contact met ons op via het contactformulier of per e-mail. Je hebt bij ons levenslange garantie.
Tips om langer te doen met je inktcartridges
- Haal een nieuwe cartridge pas uit de verpakking vlak voordat je hem plaatst, zo droogt de inkt niet in.
- Raak de chip en de inktuitvoer niet aan; vingerafdrukken kunnen de herkenning of de printkwaliteit beïnvloeden.
- Print minstens één keer per week een pagina, zodat de printkop niet uitdroogt.
Inktcartridges voor je HP ENVY 114 goed bewaren
Bewaar reserve-cartridges voor je HP ENVY 114 in de originele verpakking op een koele, droge plek, uit direct zonlicht. Zo blijven ze lang goed en heb je altijd een reserve klaarliggen als er een op is.
Lege cartridges gooi je niet bij het restafval. Lever ze in bij een inzamelpunt voor klein chemisch afval of elektronica, zodat ze netjes gerecycled worden.
Deze inktcartridges passen ook in
De inktcartridges voor de HP ENVY 114 zijn ook geschikt voor andere printers. Handig als je op kantoor of thuis meerdere printers hebt:
- HP ENVY 100
- HP ENVY 110
- HP ENVY 111
- HP ENVY 120
- HP ENVY 121
- HP DeskJet D1600
- HP DeskJet D1658
- HP DeskJet D1660
- HP DeskJet D1663
- HP DeskJet D2500
- HP DeskJet D2530
- HP DeskJet D2545
Andere printers uit de DesignJet serie
- HP DesignJet Studio Steel 24"
- HP DesignJet Studio Steel 36"
- HP ENVY 100
- HP ENVY 110
- HP ENVY 111
- HP ENVY 120
- HP ENVY 121
- HP Smart Tank 500
Bekijk ook alle printers in de HP DesignJet serie of alle HP printers.
Liever zelf zoeken? Ga naar HP inktcartridges.
Veelgestelde vragen over de HP ENVY 114
Welke inktcartridges heb ik nodig voor de HP ENVY 114?
Voor de HP ENVY 114 heb je cartridges met code HP 300XL nodig. Alle producten op deze pagina passen in deze printer.
Werken huismerk cartridges goed in de HP ENVY 114?
Ja. Onze huismerk cartridges zijn compatibel met de HP ENVY 114 en hebben een chip die door de printer wordt herkend. Je krijgt er levenslange garantie op bij normaal gebruik.
Vervalt de garantie van mijn printer als ik huismerk gebruik?
In de regel niet. Alleen door het gebruik van huismerk cartridges of toners vervalt de garantie van je printer niet zomaar. Schade die aantoonbaar door een product van een ander merk is veroorzaakt, kan de fabrikant wel uitsluiten. Bij ons heb je bovendien levenslange garantie op het huismerk product zelf.
Mijn HP ENVY 114 herkent de cartridge niet. Wat nu?
Controleer of alle beschermtape verwijderd is, plaats het product opnieuw en zet de printer even uit en aan. Helpt dat niet, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Kan ik huismerk en origineel door elkaar gebruiken?
Ja, dat kan zonder problemen. Je vervangt gewoon alleen de kleur die op is.
Is er een XL-variant voor de HP ENVY 114?
Ja. Voor de HP ENVY 114 hebben we ook cartridges met hoge capaciteit. Daarmee print je meer pagina's voordat je hoeft te wisselen.
Hoe weet ik zeker dat dit past in mijn HP ENVY 114?
Controleer de modelnaam op je printer. Staat daar HP ENVY 114, dan passen alle producten op deze pagina. Twijfel je, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.
Kan ik ook voordeliger een set bestellen?
Bij veel producten kies je tussen losse kleuren en een voordelige set of multipack. Je ziet de mogelijkheden op de productpagina.
Wanneer wordt mijn bestelling verzonden?
We verzenden van maandag tot en met vrijdag. Alles wat je vóór 16:00 uur bestelt, gaat dezelfde dag nog mee met DHL of GLS; reken op een levertijd van 1 tot 3 werkdagen.
Shop per categorie
Niet gevonden wat je zocht? Bekijk alle categorieën.
