Dymo LabelManager 450
-
ÉpuiséVendeur :DymoRuban d'étiquettes Dymo 45808 jaune - Marque distributeur Toner Koning - pour LabelManager - 7 m x 19 mm
✓ Compatible avec cette imprimantePrix normal €8,88Prix promotionnel €8,88 Prix normalPrix unitaire par€8,88 -
Vendeur :DymoRuban pour étiqueteuse Dymo 45807 rouge - Marque distributeur Toner Koning - pour LabelManager - 7000 x 19 mm - 1 pièce
✓ Compatible avec cette imprimanteIl ne reste que 10 en stockPrix normal €8,88Prix promotionnel €8,88 Prix normalPrix unitaire par€8,88 -
Vendeur :DymoRuban d'étiquettes Dymo 45806 bleu - Marque de distributeur Toner Koning - pour LabelManager - 7 m x 19 mm
✓ Compatible avec cette imprimanteIl ne reste que 5 en stockPrix normal €8,88Prix promotionnel €8,88 Prix normalPrix unitaire par€8,88 -
Vendeur :DymoRuban d'étiquettes Dymo 45803 blanc - Marque distributeur Toner Koning - pour LabelManager - 19 mm x 7 m - 3 pièces
✓ Compatible avec cette imprimantePrix normal €18,79Prix promotionnel €18,79 Prix normalPrix unitaire par€18,79 -
Vendeur :DymoRuban adhésif pour étiqueteuse Dymo 45803 blanc - Marque distributeur Toner Koning - pour LabelManager - 7000 x 19 mm - 1 pièce
✓ Compatible avec cette imprimantePrix normal À partir de €7,88Prix promotionnel À partir de €7,88 Prix normalPrix unitaire par€7,88 -
ÉpuiséVendeur :DymoRuban d'étiquettes Dymo 45019 vert - Marque propre Toner Koning - pour LabelManager - 7000 x 12 mm
✓ Compatible avec cette imprimantePrix normal €6,89Prix promotionnel €6,89 Prix normalPrix unitaire par€6,89 -
Vendeur :DymoRuban d'étiquettes Dymo 45018 jaune - Marque propre Toner Koning - pour LabelManager - 7 m x 12 mm
✓ Compatible avec cette imprimanteIl ne reste que 14 en stockPrix normal €5,90Prix promotionnel €5,90 Prix normalPrix unitaire par€5,90 -
ÉpuiséVendeur :DymoÉtiquettes Dymo pour Dymo 45017 Rouge 12mm x 7m pour Labelmanager 100 120P 150 160 200 210D 220P 2 ruban d'étiquettes - Marque de distributeur Toner Koning - pour LabelMa
✓ Compatible avec cette imprimantePrix normal €5,90Prix promotionnel €5,90 Prix normalPrix unitaire par€5,90 -
Vendeur :DymoÉtiquettes Dymo pour Dymo 45016 Bleu 12mm x 7m pour Labelmanager 100 120P 150 160 200 210D 220P ruban d'étiquettes - Marque de distributeur Toner Koning - pour LabelMan
✓ Compatible avec cette imprimanteIl ne reste que 13 en stockPrix normal €5,90Prix promotionnel €5,90 Prix normalPrix unitaire par€5,90 -
Vendeur :DymoRuban d'étiquetage Dymo 45013 blanc - Marque distributeur Toner Koning - pour LabelManager - 7000 x 12 mm - 3 pièces
✓ Compatible avec cette imprimantePrix normal €13,84Prix promotionnel €13,84 Prix normalPrix unitaire par€13,84 -
Vendeur :DymoRuban d'étiquettes Dymo 45013 blanc - Marque de distributeur Toner Koning - pour LabelManager - 12 mm
✓ Compatible avec cette imprimantePrix normal À partir de €5,90Prix promotionnel À partir de €5,90 Prix normalPrix unitaire par€5,90 -
ÉpuiséVendeur :DymoÉtiquettes Dymo pour Dymo 43618 Jaune 6mm x 7m pour Labelmanager 100 120P 150 160 200 210D 220P 26 ruban d'étiquettes - Marque de distributeur Toner Koning - pour LabelMa
✓ Compatible avec cette imprimantePrix normal €6,89Prix promotionnel €6,89 Prix normalPrix unitaire par€6,89 -
Vendeur :DymoRuban d'étiquettes Dymo 43613 blanc - Marque distributeur Toner Koning - pour LabelManager - 7 m x 6 mm - 3 pièces
✓ Compatible avec cette imprimanteIl ne reste que 20 en stockPrix normal €15,82Prix promotionnel €15,82 Prix normalPrix unitaire par€15,82 -
Vendeur :DymoRuban d'étiquettes Dymo 43613 blanc - Marque distributeur Toner Koning - pour LabelManager - 7000 x 6 mm - 1 pièce
✓ Compatible avec cette imprimantePrix normal À partir de €6,89Prix promotionnel À partir de €6,89 Prix normalPrix unitaire par€6,89 -
ÉpuiséVendeur :DymoÉtiquettes Dymo pour Dymo 40918 Jaune 9mm x 7m pour Labelmanager 100 120P 150 160 200 210D 220P 26 ruban d'étiquettes - Marque de distributeur Toner Koning - pour LabelMa
✓ Compatible avec cette imprimantePrix normal €5,90Prix promotionnel €5,90 Prix normalPrix unitaire par€5,90
In het kort: Voor de Dymo LabelManager 450 heb je labeltapes met code Dymo 40913, 40916, 9mm of 40917 (of vergelijkbaar) nodig. Toner Roi levert deze als huismerk labeltapes met levenslange garantie. Op werkdagen vóór 16:00 uur besteld, wordt je bestelling dezelfde dag verzonden.
- Printer
- Dymo LabelManager 450
- Merk
- Dymo
- Serie
- LabelManager serie
- Printtechniek
- labelprinter
- Passende codes
- 40913, 40916, 9mm, 40917 en meer
- Aantal passende producten
- 19
- Garantie
- levenslang op huismerk producten
- Verzending
- werkdagen vóór 16:00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd met DHL of GLS; levertijd 1 tot 3 werkdagen
Welke labels passen in de Dymo LabelManager 450?
Twijfel je welke labels je nodig hebt voor je Dymo LabelManager 450? Alle producten hieronder passen in deze printer. Bij veel producten kies je zelf tussen losse kleuren en een voordelige set.
Dymo LabelManager 450 labels per kleur
Is maar één kleur op? Dan vervang je alleen die labeltape. Dit zijn de codes per kleur:
- Wit: 40913, 43613, 45013, 45803
- Geel: 45018, 45808
- Groen: 45019
- Blauw: 45806
- Rood: 45807
Huismerk labeltapes voor de Dymo LabelManager 450
Huismerk labeltapes zijn compatibele alternatieven voor de originele labeltapes van Dymo. Ze passen precies in je printer, hebben een chip voor directe herkenning en leveren scherpe afdrukken. Het verschil merk je vooral in je portemonnee. Op onze huismerk producten geven we levenslange garantie bij normaal gebruik en juiste opslag. Werkt een product onverhoopt niet goed, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Je kunt in je Dymo LabelManager 450 prima een huismerk labeltape naast een originele labeltape gebruiken. Vervang alleen wat op is.
Labeltape vervangen in de Dymo LabelManager 450: zo doe je het
De precieze stappen verschillen een beetje per model. Bij de meeste Dymo-printers werkt het zo:
- Open de klep van het labelvak.
- Neem de lege cassette eruit.
- Plaats de nieuwe cassette zo dat de tape tussen de printkop en de rol loopt.
- Sluit de klep en voer eventueel een stukje tape door om te controleren of alles goed loopt.
Herkent je Dymo LabelManager 450 de labeltape niet?
Dat is meestal snel opgelost. Probeer deze stappen:
- Controleer of de cassette goed in het vak zit en de klep helemaal dicht is.
- Controleer of de tapebreedte past bij wat de printer ondersteunt.
- Neem contact met ons op als het probleem blijft.
Tips om langer te doen met je labels
- Zorg dat het oppervlak schoon, droog en vetvrij is voordat je een label opplakt; dan blijft het het best zitten.
- Bewaar labeltapes op een koele, droge plek uit direct zonlicht.
Labels voor je Dymo LabelManager 450 goed bewaren
Heb je een voorraadje labeltapes voor je Dymo LabelManager 450? Leg ze rechtop of plat in de verpakking, op kamertemperatuur en uit de zon. Dan zijn ze direct klaar voor gebruik zodra je ze nodig hebt.
Lege labeltapes gooi je niet bij het restafval. Lever ze in bij een inzamelpunt voor klein chemisch afval of elektronica, zodat ze netjes gerecycled worden.
Deze labels passen ook in
De labels voor de Dymo LabelManager 450 zijn ook geschikt voor andere printers. Handig als je op kantoor of thuis meerdere printers hebt:
- Dymo LabelManager 100
- Dymo LabelManager 120P
- Dymo LabelManager 150
- Dymo LabelManager 160
- Dymo LabelManager 200
- Dymo LabelManager 210D
- Dymo LabelManager 260P
- Dymo LabelManager 280
- Dymo LabelManager 300
- Dymo LabelManager 350
- Dymo LabelManager 360D
- Dymo LabelManager 400
Andere printers uit de LabelManager serie
- Dymo LabelManager 300
- Dymo LabelManager 350
- Dymo LabelManager 360D
- Dymo LabelManager 400
- Dymo LabelManager 420P
- Dymo LabelManager 450D
- Dymo LabelManager 500TS
- Dymo LabelManager PC2
- Dymo LabelPoint 350
Bekijk ook alle printers in de Dymo LabelManager serie of alle Dymo printers.
Liever zelf zoeken? Ga naar Dymo labels.
Veelgestelde vragen over de Dymo LabelManager 450
Welke labels heb ik nodig voor de Dymo LabelManager 450?
Voor de Dymo LabelManager 450 heb je labeltapes met code Dymo 40913, 40916, 9mm of 40917 (of vergelijkbaar) nodig. Alle producten op deze pagina passen in deze printer.
Werken huismerk labeltapes goed in de Dymo LabelManager 450?
Ja. Onze huismerk labeltapes zijn compatibel met de Dymo LabelManager 450 en hebben een chip die door de printer wordt herkend. Je krijgt er levenslange garantie op bij normaal gebruik.
Vervalt de garantie van mijn printer als ik huismerk gebruik?
In de regel niet. Alleen door het gebruik van huismerk cartridges of toners vervalt de garantie van je printer niet zomaar. Schade die aantoonbaar door een product van een ander merk is veroorzaakt, kan de fabrikant wel uitsluiten. Bij ons heb je bovendien levenslange garantie op het huismerk product zelf.
Mijn Dymo LabelManager 450 herkent de labeltape niet. Wat nu?
Controleer of alle beschermtape verwijderd is, plaats het product opnieuw en zet de printer even uit en aan. Helpt dat niet, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Kan ik huismerk en origineel door elkaar gebruiken?
Ja, dat kan zonder problemen. Je vervangt gewoon alleen de kleur die op is.
Hoe weet ik zeker dat dit past in mijn Dymo LabelManager 450?
Controleer de modelnaam op je printer. Staat daar Dymo LabelManager 450, dan passen alle producten op deze pagina. Twijfel je, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.
Kan ik ook voordeliger een set bestellen?
Bij veel producten kies je tussen losse kleuren en een voordelige set of multipack. Je ziet de mogelijkheden op de productpagina.
Wanneer wordt mijn bestelling verzonden?
Op werkdagen besteld vóór 16:00 uur? Dan gaat je pakket nog dezelfde dag de deur uit met DHL of GLS, met een levertijd van maximaal 3 werkdagen.
Acheter par catégorie
Vous n'avez pas trouvé ce que vous cherchiez ? Parcourez toutes les catégories.
